E-book

Úklid jednotlivých místností domu

V kadeřnictví jste si možná někdy všimli, jak kadeřnice zbytky vašich vlasů nametou ke zdi, kde následně zmizí jakoby ve zdi. To je princip kuchyňské štěrbiny, napojené na centrální sání.

 

Do soklu kuchyňské linky osadíme sací štěrbinu, pak stačí jen nepořádek smést z linky na zem a koštětem namést ke štěrbině, která se postará o transport nečistot do kontejneru centrálního vysavače. 

 

 Štěrbina se obsluhuje nohou, stačí špičkou stisknout malý výstupek a vysavač se tím spustí. 

 

V kuchyni, kde se nejčastěji vytváří drobky, například při krájení pečiva, můžeme použít DRAWER VAC. To je vlastně takový sací šuplík. Otevřete, drobky do něj shrnete a centrální vysavač se postará o zbytek práce sám. 

 

Stejně jako do předsíně, garáže či do kuchyně se hodí malé zařízení nazývané VROOM. Jedná se o pružnou hadici v délce 5,5, nebo 7 m, svinutou v malém boxu, který skryjete ve spíži nebo kuchyňské skříňce a hadici z něj vytáhnete pouze v případě potřeby.

 

 Nerezová štěrbina je nejen designovým doplňkem, ale i výborným pomocníkem v zádveří nebo kuchyni. Pohodlně se zbavíte prachu a nečistot pouhým nametením ke štěrbině 

Při rekonstrukci domu nezapomeňte na centrální vysavač

Dana a Pavel rekonstruovali rodinný dům. Rozhodli se pro instalaci centrálního vysavače, aby předešli vzniku alergií u svých dětí. A zajistili tím pro všechny zdravé bydlení a pro sebe jednodušší a rychlejší úklid.
E-book Vám bude spřístupněn po vyplnění emailové adresy.