E-book

Koupelna a přímé sání vody

Některé druhy centrálních vysavačů vám umožní i přímé sání vody. Tuto funkci můžete využít i v koupelně nebo v sauně. Místo hadru na vytírání jednoduše vezmete do ruky vysavač a vodu vysajete. To se hodí i v případě, že dojde k nečekané nehodě a budete mít vodu tam, kde ji mít nechcete.

Směšovač vody a čisticí směsi 

 

S použitím systému Aqua Pro máte navíc možnost čištění koberců, sedacích souprav a dalších povrchů mokrou cestou, která probíhá současným nástřikem čisticí směsi s odsáváním do centrálního systému, který se automaticky splachuje do kanalizace.

 

 Který z typů vysavače – normální nebo s možností sání vody – si nakonec vyberete, záleží jen na vás. Ale je rozumné poradit se předtím s pracovníky specializované firmy. Může se stát, že některé možné způsoby použití si v okamžiku plánování neuvědomíte nebo vás prostě ani nenapadnou.

Při rekonstrukci domu nezapomeňte na centrální vysavač

Dana a Pavel rekonstruovali rodinný dům. Rozhodli se pro instalaci centrálního vysavače, aby předešli vzniku alergií u svých dětí. A zajistili tím pro všechny zdravé bydlení a pro sebe jednodušší a rychlejší úklid.
E-book Vám bude spřístupněn po vyplnění emailové adresy.